Seasons

22. ledna 2009 v 20:18 | -Ladynka-

Roční obdobíProžijte všechna roční období se svými Simy!

Vaše simy čekají nové sezónní aktivity zahrnující koulovačku, hon na světlušku, válení se v hromadách listí a mnoho dalšího. Upevněte rodinné vztahy v zimě, nechte vykvést lásku v jarním období, prohlubte přátelství v létě a budujte kariéru na podzim. Prozkoumejte některé z nových zaměstnání nebo si osvojte nové dovednosti. Pozor, ale na nebezpečí pojící se s počasím - omrzliny, popálení sluncem, nachlazení a ostatní neočekávané následky měnícího se počasí. Oblékejte své simy vhodně nebo čelte následkům!


Dramatické a propracované efekty počasí


Do světa The Sims 2 dorazí nové druhy vizuálních zážitků. Nyní vaši simové zažijí vánice, bouřky, blesky a "smrtelné" kroupy. Změny ročních období se promítnou do všech sousedství.Prospěch z každé roční doby


Roční období ovlivní vztahy, nálady, přání a obavy vašich Simů.

Nové aktivity

Nové způsoby pro vaše simy, jejich rodiny a přátele, jak se společně bavit. Stavte sněhuláka, cákejte po sobě v bazénu, hrajte hru "chyť to" a užijte si bruslení na ledu.
Sklízejte ovoceSklízejte každý rok ovoce a vegetariánské plodiny. Smíchejte si nápoje lásky, energetické drinky, lektvary podporující zdraví a další.
Ovládněte nové dovednosti


Vytvořte klub zahrádkářů, který poslouží ke sdílení tipů jak vyšperkovat vaší zahrádku, a získejte ocenění! Chyťte si rybu pro grilování, ale pozor na háček rybářského prutu!
Prozkoumejte 6 nových kariér


Chtějí se vaši simové stát dobrodruhem nebo zápasníkem? Nebo by raději prozkoumali zákoutí hudby, práva, žurnalistiky nebo vzdělání? Nové kariéry s sebou přináší odměny pro každou kariéru - např. heavy metalovou kytaru.Oblečte se podle ročního období


Oblečte své simíky do sezónních oblečení (outfit), zahrnující zimní kabáty, rukavice, čepice, kabáty do deště a letní oblečení.
Užijte si nové předmětyOvlivňujte roční období pomocí stroje pro ovládání počasí. Sklízejte ovoce a vegetariánské plodiny ve svém skleníku. Sklouzněte se na kolečkových nebo zimních bruslích. Užijte si zábavu na skluzavce k bazénu a mnoho dalšího.Links na staženíí:

http://rapidshare.com/files/19774441/sms2s.part1.rar

http://rapidshare.com/files/19774440/sms2s.part2.rar

http://rapidshare.com/files/19774439/sms2s.part3.rar

http://rapidshare.com/files/19774445/sms2s.part4.rar

http://rapidshare.com/files/19774463/sms2s.part5.rar

http://rapidshare.com/files/19774462/sms2s.part6.rar

http://rapidshare.com/files/19774444/sms2s.part7.rar

http://rapidshare.com/files/19774319/sms2s.part8.rar

Heslo: www.webpunkt.org


Trailer:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni,že jsi tu byl/a ^^

CliiCk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama